ROBERT NOBLE, EOS CRIS i JOGA WITA STUDIO zapraszają na KONCERT MIS KRYSZTAŁOWYCH – UZDRAWIAJĄCE DŹWIĘKI, który odbędzie się w sali JOGAwita w Stęszewie

21 października 2017 roku w godzinach 14:30-16:00 zapraszamy Was na niezwykłą podróż w krainę dźwięku i relaksu. Koncert relaksacyjny przy dźwiękach mis kryształowych, mis tybetańskich, monokurantów, bębnów szamańskich, grzechotek, dzwonków koshi, tingshe, kija deszczowego, sansuli, didgeridoo, to czas dla Waszej duszy i ciała.

Każdy z naszych instrumentów działa uzdrawiająco, harmonizując centra energetyczne (czakry) oraz półkule mózgowe, dzięki czemu pogłębi się Wasza koncentracja. Poczuj swoje wnętrze, skupiając swoją uwagę na sercu. Połącz się ze swoją Boskością i mocą twórczą.

Poczuj jak uzdrawiająca wibracja Mis Kryształowych likwiduje wszystkie napięcia w Twoim ciele i umyśle.

Nasz Koncert nie jest tylko wydarzeniem muzycznym! Przede wszystkim jest to bardzo intensywne, głębokie oczyszczanie na planie fizycznym, mentalnym i duchowym. Gramy bardzo mocno, dostosowując się pod energię danej grupy. W związku z tym nie jest zalecany dzieciom, kobietom w ciąży, epileptykom.

Dźwięk Mis Kryształowych działa na nasze komórki, przebijając się przez wszystkie blokady, uwalniają się nasze emocje, w cudowny sposób synchronizują półkule mózgowe. Dzięki tym procesom możemy uwolnić to co nam nie służy i z nową świeżą energią ruszyć w świat. Energię tą można spożytkować w nawiązaniu nowych relacji, w pracy, w podjęciu ważnej decyzji itp..

Mają moc uzdrawiania naszego kręgosłupa, serca oraz całego układu odpornościowego. Dźwięki Mis przyspieszają regenerację organizmu po przebytych operacjach, zabiegach itp. Dodatkowo uspokajają i wpływają korzystnie na metabolizm naszego organizmu. Przeciwwskazaniami do odbycia koncertu są: ciąża, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja, dzieci od 15 do 18 roku życia za zgodą rodziców.

Podczas Ceremonii Dźwięku oczyszczamy energetycznie wszystkich uczestników. W tym celu używamy Palo Santo – Świętego Drzewa z Peru. Można je nabyć w naszym sklepie: https://szamanskibeben.pl/

Korzyści z naszego relaksująco – oczyszczającego koncertu:

 • – Uzdrawiają na planie fizycznym, mentalnym i duchowym
 • – Harmonizują czakry, oczyszczają aurę
 • – Relaksują ciało i umysł
 • – Energetyzują ciało fizyczne i duchowe
 • – Synchronizują półkule mózgowe
 • – Oczyszczają energetycznie pomieszczenia
 • – Sprzyjają Medytacji,
 • – Wyciszają umysł, łagodzą stres
 • – Łagodzą bóle wszelkiego pochodzenia
 • – Poprawiają działanie układu immunologicznego
 • – Pomagają w pozbywaniu się depresji
 • – Rozwijają intuicję i twórczy potencjał
 • – I wiele wiele innych!

Cena: 40 zł

Miejsce: Sala gimnastyczna w Przedszkolu w Stęszewie, ul. Korczaka 2 (wjazd i wejście od ul. Korczaka. Sala znajduje się od tyłu pierwszego budynku, schodkami w dół za Poradnią Psychologiczną).

* O godz. 18:00, w tym samym dniu, tj. sobota 21 październik,  odbędzie się koncert relaksacyjny w Studiu Joga Wita w Poznaniu, na który również serdecznie zapraszamy. Koszt i sposób rezerwacji ten sam.

Prosimy o konieczne potwierdzenie uczestnictwa wysyłając maila na: irn@instytutnoble.pl lub zarezerwować swój udział telefonicznie nr tel: 795 961 238.

Ilość miejsc ograniczona. Osoby zapisane na listę uczestników mają pierwszeństwo w udziale na koncercie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zapisy wcześniej, a w przypadku rezygnacji prosimy o informację. Zastrzegamy sobie prawo odwołania koncertu w przypadku, gdy nie zbierze się minimum 10 osób.

Prosimy również o przybycie na miejsce ok. 15 minut wcześniej. Pamiętajcie żeby zabrać ze sobą dla własnej wygody luźny strój, matę oraz coś do przykrycia (śpiwór).

Zajmujemy się również masażami energetycznymi dzięki czemu doskonale wyczuwamy waszą energię.

Potrafimy dostosować nasze uzdrawianie do każdego z uczestników.
Więcej na temat masaży: http://www.instytutnoble.pl/odnowa-energetyczna/

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Robert Noble & EosCris
www.misykrysztalowe.pl

Ps. Jeśli pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej, napisz do nas z chęcią z Tobą porozmawiamy :* :)

 

Kategoria: Aktualności