Zapraszamy Was w podróż do odkrywania swojej osobistej Mocy, do swojej intuicji, do domu swojego serca i ciała.
Na Ceremonii Kakao przypomnimy sobie, że każda odpowiedź znajduje się w naszym wnętrzu/ sercu. Odczujemy, że możemy korzystać z naszej wewnętrznej mądrości oraz radości istnienia. Nauczymy się kierować nasz wzrok do wnętrza siebie aby w pełni wykorzystać nasz boski potencjał w życiu codziennym.

W trakcie Ceremonii Kakao będziemy aktywować naszą wrażliwość, zmysłowość, ekspresję, uwolnimy nasze emocje, a Duch Kakao oczyści nas ze zbędnych przekonań, blokad i otworzy na miłość i radość. Poprzez rytuały oczyszczania, medytacje, taniec, intuicyjny śpiew oraz głęboki relaks święte Kakao będzie Nas prowadzić do poznania prawdziwego Siebie.

Kakao jest lekarstwem otwierającym nasze Serca na przepływ miłości oraz kontaktuje nas z Wewnętrzną Mocą. Oczyszcza nas z zastałych ukrytych emocji dając nam więcej wewnętrznej przestrzeni. Ta święta roślina jest wspaniałym pomocnikiem wewnętrznej integracji, głębszego wsłuchania się w swoją duszę oraz nawiązania głębszej relacji ze swoim ciałem. Przy niej budzi się przepływ Życia i kreatywność. Kakao otwiera nasze zmysły, dzięki czemu możemy czuć więcej przyjemności w życiu codziennym. Rozjaśnia także nasz umysł by łatwiej dostrzec naukę pochodzącą z naszego serca.

Spotkanie odbiędzie się w JOGAwita Studio w dniu 11.11.2018r. godz. 17:00

Zapoznaj się z informacjami na temat wydarzenia:
www.misykrysztalowe.pl (w zakładce wydarzenia).

Cena: 180 zł płatność na konto do 07.11.2018r.
W dniu koncertu płatne gotówką 250zł (jeśli będą wolne miejsca)

Dane do przelewu: Odbiorca: Robert Noble,  nr konta: 28 1090 1359 0000 0001 1038 1499
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, Kakao Poznań, data, nr. telefonu

Czas trwania: 4h

Prowadzący: Robert Noble & EosCris

tel. 795 961 238, e-mail: irn@instytutnoble.pl

Zapraszamy serdecznie!

Kategoria: Aktualności