Zajęcia odbywają się:

  • czwartki w godz.: 17:15 – 18:15

Po porodzie Twoje ciało wykonuje olbrzymią pracę, wracając stopniowo do formy sprzed ciąży. Zanim rozpoczniesz zajęcia fitness czy trening siłowy, warto zacząć od pracy u podstaw. A my chcielibyśmy Ci w tym pomóc :)

Zapraszamy na regularne zajęcia ruchowe dla mam w studio Joga Wita. Na zajęciach zgłębisz temat mięśni dna miednicy, wzmocnisz je, ale także nauczysz się je rozluźniać. Zadbasz o swoje mięśnie brzucha w sposób bezpieczny dla dna miednicy oraz pleców. Wzmocnisz mięśnie głębokie, odpowiedzialne za stabilizację Twojego ciała i utrzymanie prawidłowej postawy. Dzięki tym zajęciom w zdrowy i bezpieczny sposób wrócisz do formy sprzed ciąży oraz przygotujesz swoje ciało do codziennych wyzwań.

Prowadzący:
Małgorzata Zych – fizjoterapeutka z doświadczeniem w pracy z kobietami w ciąży i po porodzie.

Kontakt i zapisy:
Jeśli masz pytania skontaktuj się mailowo z prowadzącą, Gosią: malgorzata.anna.zych@gmail.com

Cena:
Regularna cena karnetu na 4 zajęcia to 100zł, pojedyńcze wejście – 30 zł.

Warto wiedzieć:
Zajęcia są przeznaczone dla mam zarówno świeżo po porodzie jak i dla mam starszych dzieci, które chciałyby zadbać o swoje ciało i narządy wewnętrzne aby w zdrowy sposób wrócić do formy i ją utrzymać. Na zajęcia można przyjść z dzieckiem, jednak dziecko nie bierze aktywnego udziału w zajęciach.

Co zabrać:
Swobodny strój sportowy nie krepujący ruchów, skarpetki i bluza na relaks. Jeśli posiadasz  matę do jogi, warto wziąć ze sobą i mieć swój własny kawałek podłogi,  jeśli nie – maty są również dostępne na miejscu.

Jak często?
Aby efekty były trwałe ważna jest systematyczność.