Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na BEZPŁATNĄ, pokazową sesję Innerdance w szkole jogi JOGAwita przy ulicy Wspólnej 40 w Poznaniu. Spotykamy się w sobotę 09.12. o godzinie 19:30.

Do zajęć nie trzeba się specjalnie przygotowywać :) Podczas sesji przy muzyce (która w szczególny sposób działa na nasz układ nerwowy, o czym opowiem więcej na początku spotkania) uczestnicy leżą na matach, przykryci kocami, z zamkniętymi oczami. Podczas sesji możliwy jest delikatny, intuicyjny dotyk uczestników w celu odblokowania przepływu energii.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc bardzo proszę o wcześniejszą rezerwację przez wiadomość na fb (https://www.facebook.com/Innerdance-160829707864977/ ) lub telefonicznie/SMS – 691 064 380 – Paulina

Krótko o Innerdance…
Innerdance jest tańcem energii. Energii, która przepełnia każdego z nas i która pomimo, że Jedna – nie jest jednolita. Składa się z dwóch aspektów – męskiego i żeńskiego. Są to dwa oblicza tego samego. Męska energia jest skupiona na zewnątrz, jest skoncentrowana na celu, na tryb działania. Żeńska energia to energia czystego istnienia, to kreatywność i intuicja. Męska energia pozwala oddzielić się od jedności by ukazać swą indywidualność, służy stawianiu granic i pomaga znaleźć równowagę między dawaniem a braniem. Natomiast żeńska energia jest wszechobejmująca, nie rozróżnia i ze swej natury jest skłonna łączyć się z innymi istotami. Energie te są splecione i mogą realizować swoje najwspanialsze potencjały tylko we współpracy.

Żyjemy w świecie, w którym bardzo mocno jesteśmy nastawieni na cel, działanie, logiczny umysł i strukturę, które są domeną męskiej energii, często zapominamy o tym, że drzemie w nas mądrość w postaci intuicji, która jest domeną żeńskiej energii. Nie ufamy sobie i coraz bardziej oddalamy się od samych siebie odczuwając, że czegoś nam w życiu brakuje.

I tu właśnie rodzi się miejsce dla Innerdance. Dzięki temu procesowi powoli dochodzi do integracji obu energii. Odpowiednio dobrana muzyka podczas sesji Innerdence stymuluje układ nerwowy i dochodzi do procesu, który można nazwać świadomym śnieniem. Częstotliwość pracy mózgu podczas Innerdance odpowiada jednemu cyklowi snu, ale my pozostajemy w pełni świadomi dzięki czemu stajemy się obserwatorami naszej własnej podróży. Podróży poza racjonalnym umysłem i właśnie owa podróż dotyka niematerialnych aspektów, pozwala przebudzić się naszej intuicji. Dochodzi do wewnętrznego tańca energii, a kiedy te dwie energie wewnątrz nas będą współpracować powstanie równowaga i harmonia, dzięki którym stworzymy pożądaną przez nas doskonałą rzeczywistość.
Odkryjemy również pełnię siebie, swoje prawdziwe Ja, pełnię tego, kim jesteśmy i po co tu jesteśmy.

Ze szczerego serca polecam i gorąco zapraszam na wyjątkową podróż :)
Paulina

Kategoria: Aktualności