Joga przy Fontannie 2017

W TĄ SOBOTĘ SPOTKAMY SIĘ POD FONTANNĄ. Zajęcia poprowadzi Sylwia, asystować będą Paulina i Renata. Zamawiajmy słońce! I nie zapomnijcie o nakrętkach, które będziemy zbierać dla Ziemka!
Do zobaczenia:-)

Już po raz szósty rozpoczyna się Joga przy Fontannie, czyli cykl cotygodniowych zajęć jogi na świeżym powietrzu.

Zajęcia Jogi przy Fontannie są skierowane do osób w różnym wieku, na różnym poziomie zaawansowania, dla każdego, kto poprzez ćwiczenia jogi chce poprawić swoją sprawność, siłę, wytrzymałość i kondycję fizyczną.

W akcję zaangażowani są nauczyciele kilku poznańskich szkół jogi, między innymi Joga Wita Studio, dzięki czemu podczas wakacyjnej praktyki przy Fontannie będzie można poznać różne style jogi.

W ramach cyklu Joga przy Fontannie, 30 lipca odbędą się zajęcia Jogi dla Dzieci, na których poprzez zabawę z rodzicami dzieci poznają jogę, a dorośli świetnie się bawią ćwicząc jogę dla dzieci.

W dwie niedziele, 16 lipca i 13 sierpnia, po zajęciach zapraszamy wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, do oddania krwi i zgłaszania się do rejestru dawców szpiku w ambulansie RCKiK, który przyjedzie na plac im. Adama Mickiewicza.

Ponadto w każdą niedzielę będą zbierane nakrętki od plastikowych butelek w ramach nakręconej akcji I Love Ziemek, która wspiera niespełna 6-cio letniego Ziemka w codziennej, żmudnej i kosztownej rehabilitacji. Zbierając plastikowe nakrętki będzie można pomóc w zbieraniu funduszy na turnusy oraz sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania chłopca.

Joga przy Fontannie 2017 została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Zajęcia będą się odbywały w parku im. Adama Mickiewicza w każdą niedzielę wakacji (od 2 lipca do 27 sierpnia) o godzinie 9:00.

Udział w Jodze przy Fontannie jest nieodpłatny.

PLAKAT_Joga_przy_Fontannie2017

Zapraszamy!
zespół JOGAwita

Kategoria: Aktualności