Zapraszamy na 2-godzinne warsztaty, podczas których dowiecie się, jak uważnie zadbać o twarz i ciało. Relaksacyjna sesja rozpuści napięcia i sprawi, że poczujemy się lekko i swobodnie.

JOGA REGENERACYJNA & ACTIVE FACE | 19 października 2019, sobota, godz. 16:30 – 18:30

ZAPISZ SIĘ!

Active Face i jogowy relaks czyli połączenie jogi i ćwiczeń na mięśnie twarzy co jest holistycznym rozwiązaniem regeneracji całego ciała. Ćwiczenia Active Face przyjemnie rozluźniają twarz. Zmieniając napięcie mięśni twarzy, dotleniając ją, dzięki czemu skóra jest zrelaksowana i promienna, a zmarszczki wygładzone. Zanim jednak zaczniemy Active Face rozluźnimy ciało podczas jogi. Relaksacyjna sesja rozpuści napięcia i sprawi, że poczujemy się lekko i swobodnie.

Na co dzień, nawet podczas zajęć jogi, zwracamy mało uwagi na to, co się dzieje z twarzą: czy marszczymy czoło, zaciskamy szczęki lub może robimy inne, niekontrolowane grymasy. Podczas tych warsztatów poznacie zasady świadomych ĆWICZEŃ NA MIĘŚNIE TWARZY, których siła tkwi w DELIKATNOŚCI. Będzie też czas na relaksacyjne asany, po których poczujecie się lekko i swobodnie.

Prowadzący: Renata Hille – instruktorka jogi i ActiveFace.

Miejsce: Studio Joga Wita, ul. Wspólna 40, Poznań

Koszt:

  • - 35 zł – cena promocyjna przy przedpłacie na konto lub w studiu do 10 października 2019 r.,
  • - 40 zł – przedpłata na konto lub w studiu,
  • - 50 zł – płatność w dniu warsztatu na miejscu.

Dla posiadaczy ważnych karnetów Joga Wity 10 zł zniżki.

NUMER KONTA: 32 1140 2004 0000 3902 4111 3410, Sylwia Pędzich, ul. Brzozowa 3, 62-060 Stęszew, w tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko osoby, która będzie uczestniczyła w warsztacie oraz przesłać mailem (info@jogawita.pl) kontaktowy numer telefonu.

ZAPISZ SIĘ:-)

Zapraszamy serdecznie,
Renata Hille oraz Studio JOGAwita

 

Kategoria: Aktualności