joga-regeneracyjna

Zajęcia odbywają się:

  • środy w godz.: 10:00 – 11:30
  • środy w godz.: 19:30 – 21:00

Specjalnie dobrana sekwencja pozycji, nazywanych pozycjami regenerującymi, które mają szczególne działanie na odświeżenie organizmu i wprowadzenie w głęboki relaks. Większość pozycji jest wykonywana z dodatkowym podparciem (koce, wałki, etc.) i jest utrzymywana przez kilka minut.

Przygotowanie do pozycji regeneracyjnych obejmuje delikatne rozciąganie – łagodną rozgrzewkę, która rozluźnia mięśnie i tworzy przestrzeń pozwalającą na uspokojenie ciała i umysłu.

Te łagodne zajęcia nakierowane są na regenerację sił witalnych, odstresowanie oraz zwiększenie elastyczności ciała – odpowiednie dla osób, które potrzebują łagodnej praktyki, wyciszenia, rekonwalescencji po chorobach czy urazach, głębszego relaksu. Zajęcia te będą również odpowiednie dla kobiet w ciąży, czy mam potrzebujących regeneracji po porodzie.

Co zabrać:
swobodny strój sportowy nie krepujący ruchów, skarpetki i bluza na relaks – ze względu na spokojniejsze tempo zajęć wskazany cieplejszy, ale swobodny strój. Jeśli posiadasz  matę do jogi, warto wziąć ze sobą i mieć swój własny kawałek podłogi,  jeśli nie – maty są również dostępne na miejscu.

Pamiętaj, żeby obfitszy posiłek zjeść co najmniej 2 godziny przed zajęciami, lekki – godzinę.

Rezultaty:
Poprawa samopoczucia następuje już po pojedynczych zajęciach, efekty zdrowotne przy systematycznej praktyce – po kilku tygodniach.

Jak często ?

Aby efekty były trwałe ważna jest systematyczność. Optymalnie 2 razy tygodniu.

Prowadzący: Sylwia Pędzich, Ania Tomtas

Zapisy (jeśli wymagane): telefonicznie, sms (tel. 530 378 848) lub mailem.