Już 25 lutego zapraszamy do JOGAWita na specjalne zajęcia „Jogi w parach”, które poprowadzą Karolina i Renata.

Tradycyjnie jogę ćwiczymy sami, skupiając się na swoim oddechu, kierując uważność na ciało. Czym jest zatem joga w parach?

Jogę w parach rozumiemy jako praktykę, w której wzajemnie wspieramy się poprzez wspólny ruch. Jest to praktyka, w której głównymi narzędziami komunikacji stają się dotyk, ciężar ciała, balans, a niezbędnymi elementami uważność na siebie i swojego partnera. Uczymy się rozpoznawać i respektować potrzeby i granice, własne i partnera. Wszystkiemu towarzyszy spora dawka zabawy i uśmiechu.

Na zajęciach wykonamy inspirowane asanami ćwiczenia rozciągająco-wzmacniające, dostosowane w taki sposób, żeby obie strony mogły jak najpełniej wykorzystać ustawienie ciała. Wykorzystamy również elementy masażu. Pokażemy wam ćwiczenia, które będziecie mogli wykonywać w domu, razem z bliskimi.

Dla kogo: na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania, również tych, którzy nigdy wcześniej nie praktykowali. Jogę w parach mogą ćwiczyć dwie dowolne osoby. Możesz przyjść z kimś Tobie bliskim (partnerem/partnerką, przyjacielem/przyjaciółką, bratem/siostrą) lub w pojedynkę, jeśli czujesz, że jesteś otwarta/y na bliski kontakt z nieznaną Tobie osobą.

Joga w parach nie jest tożsama z popularną acro-jogą, na zajęciach nie będziemy wykonywać elementów takich jak np. podnoszenie.

Termin: 25 lutego 17.30-19.00

Inwestycja: koszt 30 zł od osoby – płatne przy zapisie.
Dla klientów JOGAWita wejście w ramach karnetu. Zapisy do 22 lutego pod adresem mailowym: info@jogawita.pl lub telefonicznie: Karolina: 883 785 885, Renata: 880 120 340.

Zajęcia odbędą się przy zapisie minimum 4 par/8 osób.

Strój: wygodny, niekrępujący ruchów.

Po zajęciach zapraszamy na herbatę i ciastka J

Do zobaczenia!

Kategoria: Aktualności