Studio Joga Wita zaprasza na kurs ajurwedyjskiego masażu relaksacyjnego wykonywanego ciepłym olejem sezamowym. Masaż przywraca właściwy przepływ energii w ciele. Odpręża na poziomie fizycznym i psychicznym. Poprawia krążenie krwi i limfy, uelastycznia, wzmacnia i odżywia ciało. Łagodzi napięcia mięśniowe.

 

Kurs ajurwedyjskiego masażu relaksacyjnego

TERMIN KURSU: 18 PAŹDZIERNIK 2014
Ajurwedyjski masaż relaksacyjny jest masażem całego ciała wykonywanym ciepłym olejem leczniczym. Jego zaletą jest to, że można go wykonywać na stole do masażu, ale również na macie, czy materacu. Przywraca właściwy przepływ sił witalnych. Odpręża na poziomie fizycznym i psychicznym. Poprawia krążenie krwi i limfy, uelastycznia i wzmacnia ciało, nadaje skórze sprężystość i gładkość.

 

Kurs masażu głowy – Shiroabhyanga

TERMIN KURSU: 19 PAŹDZIERNIK 2014

Ajurwedyjski masaż głowy jest wspaniałym lekarstwem na stres, ból głowy, bezsenność czy problemy z koncentracją. Olej rozprowadzony na głowie wnika głęboko w jej skórę. Odżywia, nawilża i wzmacnia cebulki włosów, zapobiegając wypadaniu włosów i przedwczesnemu siwieniu. Stymuluje przepływ sił witalnych, przynosząc głębokie odprężenie na poziomie fizycznym i psychicznym.

 

CENY KURSÓW:

  • KURS MASAŻU RELAKSACYJNEGO 450 ZŁ.
  • KURS MASAŻU GŁOWY 400 ZŁ.
  • KURS MASAŻU RELAKSACYJNEGO I MASAŻU GŁOWY 700 ZŁ.

Ceny kursów obejmują: materiały dydaktyczne, oleje, certyfikat, poczęstunek.

Kurs masażu ajurwedyjskiego

aby powiększyć kliknij na obrazku

Kategoria: Aktualności