Zapraszamy na kurs Mindfulness w klasycznym wydaniu prof. Jona Kabat – Zinna. Kurs odbędzie się w uznawanym na Zachodzie formacie całodniowych, podwójnych spotkań (co drugi weekend).

Terminy spotkań:

  • - l. 23 październik
  • - ll. 6 listopad
  • - lll. 20 listopad

Wyjazd końcowy (w ośrodku warsztatowym Wytwórnia Ciszy):

  • - 9 grudnia (piątek godz. 19:00) – 11 grudnia (niedziela godz. 16:00)

Wielu uczestników ceni sobie możliwość bardziej intensywnego praktykowania w dniach wolnych od pracy. Końcowy (wyjazdowy) zjazd stanowi przełomowy moment kursu. Dodaje zapału do udanego utrwalania Mindfulness w życiu codziennym.

tabelka

Spotkania stanowią cały program ośmiotygodniowego kursu MBSR: około 30 godzin.

Założeniem programu MBSR jest gotowość uczestników do codziennych ćwiczeń. W tym celu otrzymują oni płyty CD lub pliki MP3 zawierające 3 sesje medytacyjne (każda trwa około 35 minut). Po każdym spotkaniu uczestnicy dostają też pisemne materiały o charakterze ćwiczeń praktycznych i/lub inspirującą literaturę (np. poezję, opowiadania). W trakcie kursu osoba prowadząca jest dostępna telefonicznie lub przez e – mail. Pomaga rozwiązać wszelkie ewentualne problemy pojawiające się w codziennej praktyce Mindfulness. Zajęcia prowadzi Michael Sanderson, jeden z pierwszych w Polsce certyfikowanych trenerów Mindfulness. Przed rozpoczęciem kursu przeprowadza z każdym uczestnikiem indywidualną rozmowę przygotowawczą. Całość odbywa się w języku polskim.

Cena kursu: 950 zł (850 zł w przypadku dokonania zaliczki do 20 września). Dla studentów, emerytów i osób w trakcie szkolenia na nauczyciela MBSR jest zniżka 20%. Dodatkowo płatny (na miejscu) jest pobyt na zjeździe kończącym kurs (ok. 200 zł).

Rezerwacji miejsca dokonuje się poprzez wpłatę zaliczki (250 zł) na konto: PL 27 1750 0012 0000 0000 3111 0815 (Akademia Mindfulness Sp. z o.o.) W tytule przelewu proszę o pisanie „MBSR 37” oraz imię, nazwisko i telefon kontaktowy do uczestnika.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY: info@akademiamindfulness.pl, tel. +48 518 764 918

Korzyści z praktykowania Mindfulness:

  • - Pomaga poczuć życie w pełni
  • - Przekształca życiowe uwarunkowania, w tym mechanizmy stresowania się
  • - Wyzwala od automatycznych reakcji na uczucia, myśli czy wydarzenia
  • - Pogłębia koncentrację, uwagę
  • - Rozwija zdolność empatii a także współczucia wobec siebie i innych

Miejsce: Joga Wita Poznań, ul. Wspólna 40

Szczegóły dotyczące kursu na stronie: www.akademiamindfulness.pl

Kontakt z organizatorem:

Kategoria: Aktualności