Zapraszamy do poznania naszej nowej instruktorki :-) Przedstawiamy Zdzisławę Kozik, która będzie prowadziła zajęcia w studiu Poznaniu.

Zdzisława to dyplomowany fizjoterapeuta, doświadczony instruktor hatha jogi oraz trener personalny wellness, który pracując z ludźmi dba o to, aby dobroczynny wpływ jogi na organizm człowieka został w pełni wykorzystany.

 

linia

Kadra ZdzisiławaZdzisława Kozik
Swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 2009 roku podczas kursu instruktorskiego, gdzie pod okiem m.in. prof. J. Szopy, dr M. Grabary i dr A. Ulfik zgłębiała system pracy z ciałem, oparty na ćwiczeniach fizycznych hatha jogi oraz technikach relaksacyjnych.

Jej wieloletnia praktyka oraz wnikliwość i chęć pracy nad poprawą zdrowia psychofizycznego poprowadziły ją ku kontynuacji tematu podczas studiów na kierunku fizjoterapia. Studia pierwszego stopnia ukończyła w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie, gdzie doskonali wykładowcy i jednocześnie praktycy w zawodzie (jak dr M. Wiernicka) dbali o szczegółowe zgłębianie technik przywracania zdrowia. Studia kontynuowała w Poznaniu, Na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego, wybierając Ortopedię jako profil wiodący.

Dzisiaj, jako dyplomowany fizjoterapeuta, doświadczony instruktor hatha jogi oraz trener personalny wellness, pracując z ludźmi dba o to, aby dobroczynny wpływ jogi na organizm człowieka został w pełni wykorzystany.

W pracy korzysta z wiedzy wypływającej z dziedzin nauki takich jak anatomia, biochemia, biomechanika, psychologia, rehabilitacja ruchowa. Wszystko po to, aby jej podopieczni, mogli żyć zdrowiej i w zgodzie z sobą.

joga dla każdego, joga dla dzieci

Kategoria: Aktualności