Zapraszamy na regularne zajęcia Kundalini Yogi od piątku, 11 maja 2018 w godzinach 17:30 – 19:00. Zajęcia poprowadzi doświadczony nauczyciel z Bydgoszczy, który zamierza osiąść w Poznaniu :-)

Samo-poznanie przez Samo-doświadczenie…

W technologii Kundalini Yogi, konfrontujemy się z samym sobą. W tym procesie, uwalniamy napięcia z poziomów fizycznego, psychicznego i mentalnego. Przez oczyszczenie tych trzech poziomów i zarazem stymulację systemu gruczołów dokrewnych, nabieramy lekkości, pewności siebie, wzmacniamy siłę projekcji naszej osobowości, aby łatwiej obrać właściwy kierunek w swoim życiu.

Jest to wspaniała metoda, kiedy czujemy się zagubieni bez energii i nie mamy sił na zmiany.

Zestawy jogicznych technik – zwane Kriyami, są połączeniem asan z odpowiednim oddechem, medytacją, mantrami i głęboką relaksacją, które błyskawicznie oddziałują na sferę fizyczną i mentalną, nawet osób początkujących.

Po wykonaniu na zajęciach Kriyi, można z łatwością powtarzać ją samemu w domu. Aby zachodziły korzystne mentalne zmiany, wystarczy pół godziny praktyki dziennie.

Jest kilkanaście typów psycho-fizycznych osobowości i tak jak we wszystkim, aby wiedzieć, czy ta metoda odpowiada Tobie, musisz przyjść i doświadczyć.

Prowadzący: Darek Zelis – kurs Kundalini Yogi ukończył w Quaternity Ashram. Przez kilka lat kontynuował naukę u prekursorów tej metody w Polsce, (Sarabjot i Hari Dev Sing Khalsa). Od 8 lat jest również nauczycielem wg metody Iyengara, a obecnie poszerza wiedzę Yogi i Tantry wg tradycji Satyanandy u Swamiego Karmayogi Saraswati.

Zapraszamy!

zobacz aktualny plan zajęć

 

Kategoria: Aktualności