Poniżej znajdą Państwo opinie wystawione przez naszych Klientów oraz inne elementy poświadczające wysoką jakość naszej oferty.

Najnowsza opinia z naszego fanpagu:

patrycja_opinia

Moja przygoda z jogą w Joga Wita Poznań
Na jogę trafiłam w czwartym miesiącu ciąży, kiedy tylko dostałam zielone światło że mogę ćwiczyć. Mając za sobą kilkuletnie boleści kręgosłupa, przepuklinę międzykręgową, pomyślałam, że w ciąży joga to najlepsze co może mnie spotkać na ukojenie bolących pleców i uniknięcia łez z bólu.
Na zajęcia do Joga Wita trafiłam przypadkowo i chciałabym więcej takich cudownych przypadków zaznać. Już od pierwszych zajęć wiedziałam, że to jest to! Indywidualne podejście do każdej dziewczyny przez prowadzącą zajęcia Sylwię, przemiła atmosfera, cudowne doznania wyciszenia i odprężenia. Półtorej godziny tylko dla mnie z moim maluszkiem w brzuchu. Zajęcia te dały mi przede wszystkim łagodne przejście ciąży bez bólu pleców i świetne przygotowanie do porodu. Na zajęcia przyszłam z rwą kulszową a po kilku zajęciach mogłam o tym bólu zapomnieć.
Wiem, że na zajęcia do Joga Wita wrócę na pewno. Sylwia jeszcze raz dziękuję za cudownie prowadzone zajęcia, za atmosferę jaką wprowadzasz i moje nowe zainteresowanie jakim jest teraz joga.

Na zdjęciu prezentuję pozycję półksiężyca…40sty tydzień ciąży :) Brawo Ja! Namaste.

Wcześniejsze opinie