Zapraszamy na koncert mis za pomocą, których doznamy niezwykłego uspokojenia i relaksu całego ciała i umysłu. Poprzez wibrację dźwięku usunięte zostaną nagromadzone w codziennym stresie zmartwienia, blokady i uczucie niepewności. Jest to podstawą ożywienia i wzmocnienia samo uzdrawiających zdolności organizmu.

Magda Pulwicka o sobie: Masażysta dźwiękiem metodą Petera Hessa od 5 lat.  Od 4 lat prowadzę relaksy, koncerty, medytacje z misami, od dwóch lat także z gongiem. Od 12 lat ćwiczę jogę i gram po ćwiczeniach do relaksu na warsztatach wyjazdowych.

W mojej praktyce obserwuję wspaniałe efekty u osób ćwiczących jogę,których ciała pozbawiane są kolejnych blokad z każdą następną asaną. Dźwięk moich instrumentów dopełnia ten proces.Poza przyjemnością słuchania dźwięków robi wiele dobrego dla naszego ciała i duszy.

W Hinduizmie mówi się Nada Brahma -świat jest dźwiękiem. W pełni podpisuję się pod tym zdaniem i zachęcam wszystkich do wprowadzenia dźwięku mis i gongów w swoje życie.

Relaksacyjny koncert w dźwiękach mis 

Koncert mis wg metody Petera Hess’a jest skuteczną metodą relaksu: w stanie odprężenia, osiągniętym poprzez wibrację dźwięku, usunięte zostają nagromadzone w codziennym stresie zmartwienia, blokady i uczucie niepewności. Jest to podstawą ożywienia i wzmocnienia samo uzdrawiających zdolności organizmu.

U podstaw masażu dźwiękiem leży prastara wiedza o istocie oddziaływania dźwięku, która już ponad 5000 lat temu znalazła swoje zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania. Zgodnie z wyobrażeniami ludzi wschodu człowiek powstał z dźwięku, zatem sam jest dźwiękiem. Jedynie żyjąc w harmonii ze sobą i swoim otoczeniem człowiek jest w stanie tworzyć swoje życie w sposób wolny i kreatywny.

Peter Hess opracował i rozwinął metodę masażu dźwiękiem na bazie swoich różnorodnych doświadczeń i badań prowadzonych podczas wielokrotnych pobytów w Nepalu i Tybecie oraz współpracy z prof. dr Gertem Wegnerem. Ich wspólne eksperymenty dotyczące oddziaływania tradycyjnej muzyki na psychikę i ciało człowieka stanowią podstawę metody.

Ważnymi cechami oddziaływania masażu dźwiękiem są:

  • - szybsze osiąganie stanu głębokiego odprężenia, w którym dźwięk budzi w człowieku pierwotne zaufanie;
  • - uwalnianie od problemów, zmniejszenie napięcia oraz usunięcie blokad dzięki głębokiemu odprężeniu;
  • - harmonizowanie organizmu na poziomie komórkowym;
  • - pozytywny wpływ na poczucie własnej wartości, kreatywność i moc twórczą;
  • - wzmocnienie sił samo uzdrawiających i odzyskanie radości życia;
  • - całościowe oddziaływanie na ciało, umysł i duszę.

Czas: 23 kwietnia 2015 (czwartek) o godz. 17:00
Miejsce: JOGAwita Studio
Koszt: 20 zł

Zapisy: tel. 530 378 848, e-mail: info@jogawita.pl lub formularz kontaktowy ze strony www.jogawita.pl

Kategoria: Aktualności