Na wykładzie dowiemy się jaki wpływ ma na Nasze zdrowie cukier. Dlaczego tyle cukru dodawane jest do pożywienia? Czym możemy zastąpić biały cukier? Jak zmniejszyć łaknienie na słodycze?

Jeśli myślisz o zmianie nawyków żywieniowych , a nie wiesz jak to zrobić ? To idealny moment !!!

Prowadząca: Ewa Dawidziak – mama niezwykłego chłopca – Ziemka i to właśnie dzięki niemu odkryła swoją drogę, która na co dzień daje mi poczucie sensu i spełnienia. Jest to ścieżka samopoznania, rozwoju i pomagania innym w taki sposób, w jaki pomogłam sama sobie i swojej rodzinie. Zajmuje się medycyną chińską i zagadnieniami z obszaru Totalnej Biologii.

Wierzy, że to, co jemy i w jaki sposób to robimy, stanowi klucz do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i podtrzymania energii życiowej. W swojej pracy zajmuje się również kwestią przeszłych zdarzeń i uwalniania emocji, ponieważ jest przekonana o ich ogromnym wpływie na nasze „tu i teraz”.

To, czego doświadczyła pozwala pomagać tym, którzy szukają holistycznych rozwiązań dla problemów ze zdrowiem. Głęboko wierzy, że stan naszego ciała wpływa na stan naszego umysłu oraz ducha i odwrotnie.

Jeśli podzielasz jej zdanie i szukasz pomocnej dłoni na ścieżce powrotu do siebie, do pełni zdrowia i treściwego życia, zapraszamy na warsztaty do Ewy J. Pamiętaj, wszystko od dawna jest już w Tobie, a razem sprawimy, że to, co najlepsze ujrzy światło dzienne :)

Koszt: 30 zł

Termin: niedziela, 9 kwietnia w godzinach 16:00-17:30

Zapisy: ziemkowamama@op.pl  albo telefoniczne: Ewa – 504178046, Sylwia – 530 378 848 przedpłata wysokości połowy kwoty JOGAwita Studio  lub przelewem na konto studia 32 1140 2004 0000 3902 4111 3410, w tytule ” Słodkie życie bez cukru”

Miejsce: JOGAwita Studio, Wspólna 40, Poznań (Wilda – Dębiec).

Kategoria: Aktualności