Spokój umysłu – Warsztaty Mindfulness

Niedziela (28.01) 18:00 -20:00

Mindfulness jest to sztuka przeżywania życia w Chwili Obecnej. Polega na nawiązaniu szczerej relacji z samym sobą oraz odnalezieniu spokoju wewnętrznego. Umiejętność bycia w „tu i teraz” jest jak mięsień, warto go trenować do momentu, w którym taki sposób bycia staje się zupełnie bezwysiłkowym stylem życia.

Przyjdź na warsztat i dowiedz się na czym polega praktyka Uważności oraz posłuchaj odpowiedzi na zadawane pytania w temacie wewnętrznej harmonii. Zapraszam.

Prowadzący: Michał Kutzner – to dyplomowany coach i trener rozwoju osobistego. Ma on również bogate doświadczenie jako nauczyciel medytacji i uważności (mindfulness). Wykorzystuje on w swojej, ponad czteroletniej praktyce podejście holistyczne, fenomenologiczne oraz umiejętnie korzysta z narzędzi psychoterapii Gestalt.

Dzięki takiemu podejściu, uczestnicy jego warsztatów oraz indywidualnych sesji skutecznie wprowadzają ważne życiowe zmiany i poszerzają samoświadomość.

Koszt: Spotkanie jest organizowane na zasadzie wolnych datków. Sugerowana kwota warsztatu to 20zł, jednak sam zdecyduj ile możesz zaoferować.

Kategoria: Aktualności