Po porodzie Twoje ciało wykonuje olbrzymią pracę, wracając stopniowo do formy sprzed ciąży. Zanim rozpoczniesz zajęcia fitness czy trening siłowy, warto zacząć od pracy u podstaw. A ja chciałabym Ci w tym pomóc :)

ZAPISZ SIĘ! – formularz zgłoszenia na warsztat

Zapraszam na warsztat skierowany do mam, podczas którego pomogę Ci zadbać o Twoje ciało. Warsztat ma charakter przede wszystkim praktyczny, nie zabraknie jednak wprowadzenia teoretycznego, aby jeszcze lepiej przygotować Cię do dalszej pracy z ciałem. Zgłębisz na nim temat mięśni dna miednicy, dowiesz się jak je wzmacniać, a także rozluźniać. Sprawdzę także czy problem rozejścia mięśni prostych brzucha Ciebie dotyczy, a Ty dowiesz się jak zadbać o swoje mięśnie brzucha w sposób bezpieczny dla dna miednicy, kresy białej oraz pleców.

Dowiesz się jak wzmocnić mięśnie głębokie, odpowiedzialne za stabilizację Twojego ciała i utrzymywanie prawidłowej postawy – tak ważnej w codziennej opiece nad dzieckiem. Dzięki warsztatowi dowiesz się jak w zdrowy i bezpieczny sposób wrócić do formy sprzed ciąży oraz przygotować ciało do codziennych wyzwań. Wspólnie zaplanujemy trening, który będziesz mogła wykonywać samodzielnie. Warsztat będzie Twoim narzędziem do dalszej pracy w domu w dogodnym dla Ciebie czasie.

Prowadząca: Małgorzata Zych – fizjoterapeutka, na co dzień pracująca w szkole rodzenia z kobietami w ciąży oraz po porodzie.

Termin: 24 sierpnia, 16:00 -18:30.

Kontakt i zapisy: na miejscu w studio JOGAwita lub u prowadzącej za pośrednictwem maila: malgorzata.anna.zych@gmail.com

Jeśli masz jakieś pytania, chciałabyś dowiedzieć się czy warsztat jest dla Ciebie albo nie masz możliwości zapewnienia w tym czasie opieki nad dzieckiem i chciałabyś uczestniczyć w warsztacie z Maluchem – skontaktuj się mailowo z Gosią :)

Inwestycja: Cena promocyjna warsztatu do 16 sierpnia – 70 zł, cena regularna po 16 sierpnia – 85 zł.
Wpłata jest gwarancją miejsca na warsztacie i jest bezzwrotna.

Zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ! – formularz zgłoszenia na warsztat

Kategoria: Aktualności