Zapraszamy na Warsztat wprowadzający do metody TRE® „Uwolnij stres i napięcie ciała” w dniu 16 marca 2019 (sobota) w godzinach od 17:00 do 20:00 w sali JOGAwita Poznań.

Warsztat Wprowadzający do metody TRE® – moduł podstawowy

TREmix “Uwolnij stres i napięcia z ciała”
Gdzie: Studio Joga Wita, ul. Wspólna 40, Poznań

Warsztat jest 3 godzinnym spotkaniem przeznaczonym dla osób, które chcą poznać skuteczne i proste metody radzenia sobie ze stresem, bólem, napięciami, trudnymi emocjami… 80% czasu warsztatu to praktyka!

Warsztat TREmix składa się z modułów:

 • – teoretyczne podejście do pojęcia stresu i napięć w ciele
 • – ćwiczenia oddechowe
 • – ćwiczenia relaksacyjne
 • – ćwiczenia TRE® (trening uwalniania napięć)
 • – relaksacja i integracja.

Metoda TRE® przeznaczona jest dla każdej grupy wiekowej w tym dzieci, młodzieży osób starszych oraz niepełnosprawnych fizycznie. Jest innowacyjną techniką redukcji głębokich napięć, radzeniem sobie ze stresem, lękiem, pozwalającą wrócić do zdrowia po trudnych przeżyciach zwłaszcza tych traumatycznych.

Osobliwość TRE® pozwala na odtworzenie poczucia bezpieczeństwa, które jest podstawą do uwolnienia energii zatrzymanej w ciele podczas trudnych przeżyć w tym też stresu. Stan fizyczny i psychiczny osób korzystających z tej formy autoterapii w szybkim czasie prowadzi do pozytywnych zmian.

Twórcą metody TRE® jest dr David Berceli – psychoterapeuta bioenergetyczny i ekspert w dziedzinie leczenia traumy. Teoria na której oparł swój zestaw ćwiczeń ma swoje korzenie w Analizie Bioenergetycznej dr Aleksandra Lowena. Metoda jest całkowicie naturalnym i bezpiecznym procesem, oczyszczającym z fizycznych, mentalnych i emocjonalnych blokad, przywracającym poczucie pełni.

UWAGA: uczestnictwo w warsztacie umożliwia udział w cyklicznych zajęciach TRE w czwartki o godz. 18.30-19.45  w Pracowni Uwolnij Ciało  ul. Nehringa 6/6, Poznań.

ZAPRASZAMY – NAUCZ SIĘ I STOSUJ TRE®

Jeśli nie jesteś pewien czy ten warsztat jest dla Ciebie – zapytaj nas na:
info@uwolnijcialo.pl lub pod numerem 501 822 856.

Prowadzący warsztat: Krzysztof Wadelski – doświadczony Trener Certified Practitioner of TRE®, certyfikowany Praktyk TRE® (certyfikat w międzynarodowym systemie klasyfikacji level I, level II – Tension & Trauma Releasing Exercises), Instruktor ćwiczeń psychofizycznych

Koszt: 150 zł (dla osób powtarzających 120 zł)

Dostępne dwie opcje płatności: KUP TERAZ – opłata całości poprzez sklep https://www.uwolnijcialo.pl/sklep lub wpłata opłaty rezerwacyjnej w wysokości 80,00 złotych po dokonaniu zapisu pod adresem https://www.uwolnijcialo.pl/zapisy)

Kameralna grupa: 8 -14 osób

Liczba miejsc: ograniczona, decyduje kolejność wpłat

Zalecany: wygodny, luźny strój i woda do picia

Przeciwwskazania: ciąża, połóg, jaskra, padaczka, ostre stany zapalne

PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE

UWAGA!
Jeśli z jakiś przyczyn nie stać Ciebie na zapłatę a masz potrzebę skorzystania z tej formy pracy ze sobą /nad sobą napisz do nas a rozłożymy Tobie opłatę na dogodne dla Ciebie raty (marketing@uwolnijcialo.pl)

ZAPISY
KUP TERAZ

Regulamin Warsztatu wprowadzającego TRE®  – moduł podstawowy

 1. 1. Konieczne jest zgłoszenie poprzez powyższy formularz klikając na baner “ZAPISY”  lub e-mailowo na adres marketing@uwolnijcialo.pl z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail
 2. 2. Zapoznanie się z przeciwwskazaniami https://uwolnijcialo.pl/przeciwwskazania/
 3. 3. Wpłacenie opłaty rezerwacyjnej w wysokości: 80,00 zł lub opłacenie całej kwoty poprzez SKLEP
  Kwota opłaty rezerwacyjnej jest zaliczana na poczet zapłaty.
  Tytuł wpłaty: Warsztat wprowadzający TRE – moduł podstawowy, Termin warsztatu, imię i nazwisko uczestnika
  na Konto 71 2490 0005 0000 4530 6870 9627
 4. 4. Po otrzymaniu zgłoszenia i zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej, przesyłamy zwrotnie potwierdzenie rezerwacji miejsca w warsztacie.
 5. 5. Opłata rezerwacyjna w razie odstąpienia od rezerwacji powyżej 7 dni przed terminem warsztatu podlega zwrotowi w 100%.
 6. 6. Opłata rezerwacyjna w razie odstąpienia od rezerwacji od 7 do 3 dni przed terminem warsztatu podlega zwrotowi w 50%.
 7. 7. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołanie warsztatu w przypadku małej ilości zgłoszeń lub zdarzeń losowych
 8. 8. W przypadku odwołania warsztatu wpłacona opłata rezerwacyjna zostanie zwrócone na konto wpłacającego w ciągu 72 godzin.

Po więcej wiedzy zapraszamy tutaj:
Zapoznaj się z NATURALNYMI METODAMI SAMOREGULACJI

Obejrzyj ten filmik JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM

Metoda TRE® potrafi być super towarzyszem w różnego rodzaju procesach.

Najlepiej zapoznaj się z opiniami. Możliwość sesji indywidualnej po wcześniejszym umówieniu się.

 

Kategoria: Aktualności