Zapraszamy serdecznie do Poznania na Warsztaty Gimnastyczne do Studio JOGAwita, które odbędą się podczas przerwy wakacyjnej w sierpniu 2019 roku. Zajęcia będą odbywać się od 19 do 23 sierpnia w godzinach od 9:00 do 13:00.

Termin: 19-23.08.2019
Miejsce: ul. Wspólna 40, 61-481 Poznań; JOGAwita Studio
Czas trwania: Zajęcia odbywać się będą od godziny 9:00-13:00, przy czym Rodzice mogą przywieźć dziecko od godziny 8:00; w tym czasie będzie zapewniona opieka i organizacja czasu wolnego.
Posiłki w trakcie warsztatów: Organizator zapewnia poczęstunek w formie przekąski regeneracyjnej podczas trwania Warsztatów (owoce, wodę, soki, herbatę). Dzieci zabierają ze sobą śniadanie.
Strój na zajęcia: body/ koszulka, leginsy, skarpetki antypoślizgowe/baletki

Na warsztaty zapraszamy wszystkie dzieci od 5 roku życia.

Zajęcia obejmują m.in.:

  • - ćwiczenia wzmacniające i rozciągające
  • - elementy akrobatyki
  • - elementy gimnastyki artystycznej
  • - ćwiczenia ze skakanką, obręczą oraz wstążką.
  • - tworzenie choreografii do muzyki

Zapisy: gimnastyka.poznan@gmail.com  | tel.:  881 382 388

Koszt: 300 zł; dla rodzeństwa cena wynosi 250zł za osobę

Organizator: Julia Smektalska ( z domu – Bytniewska) – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (specjalizacje: trener gimnastyki artystycznej, trener przygotowania motorycznego, instruktor żeglarstwa). Przez 11 lat trenowała w Klubie “Dąbrówka” MKS w Poznaniu i brała udział w zawodach krajowych i międzynarodowych (klasa mistrzowska jako zawodniczka). Prowadzi także sekcję gimnastyki w klubie sportowym “Unia Swarzędz” (tworzenie programu nauczania oraz choreografii). Aktywnie uczestniczy w szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę z zakresu treningu motorycznego i przygotowania siłowego w gimnastyce artystycznej, czy stretchingu w sportach gimnastycznych. Podczas zajęć dostosowuje program do możliwości i umiejętności dzieci, tak by mogły swobodnie i prawidłowo rozwijać swoje cechy motoryczne.

Kategoria: Aktualności