Joga Wita Studio oraz Diaeteticus – specjalistyczne porady żywieniowe zapraszają na zajęcia jogi dla kobiet w ciąży połączone z wykładem na temat diety w czasie ciąży pod tytułem „Suplementacja diety podczas ciąży, fakty i mity„.

Wtorek, 24 lutego, godz. 16.00-16.30 wykład, godz. 16.45-18.00 zajęcia jogi dla kobiet w ciąży kombinacja wzmacniających, rozciągających, otwierających oraz relaksujących pozycji prowadząca do poprawy samopoczucia w czasie ciąży oraz przygotowująca ciało do porodu.

Wykład poprowadzi dr Małgorzata Mizgier, dietetyczka, biolożka, która w ramach pracy doktorskiej prowadziła badania nad wpływem sposobu żywienia, stanu odżywienia i aktywności fizycznej kobiet ciężarnych na ryzyko występowania oraz przebieg terapii cukrzycy ciążowej. Zajęcia jogi poprowadzi Sylwia Pędzich, doświadczona nauczycielka jogi, od 9 lat prowadząca regularne zajęcia dla kobiet w ciąży najpierw w Centrum Jogi Marii Stróżyk, obecnie w Joga Wita Studio.

Zajęcia odbędą się w Joga Wita Studio, ul. Wspólna 40 w Poznaniu.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy – mail: info@jogawita.pl lub tel.: 530 378 848. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie odbędzie się w ramach kampanii We Love Eating. Rozsmakuj się w zdrowiu! Prowadzonej na zlecenie Komisji Europejskiej w siedmiu miastach Europy.

Więcej o kampanii: www.we-love-eating.eu/pl

We love eating - joga poznań

Kategoria: Aktualności