Wokół Drzewa Życia, wracamy do Pełni życia | 24 marca, niedziela, godz. 17:00

Zaczyna się wiosna, czas ponownego budzenia się do życia. Czas, kiedy korzenie obficiej czerpią z ziemi życiodajne soki i budują nowe życie.

Czas wzrastania, rozwoju, zwracania się ku słońcu, ku światu, innym, czas odradzania się w sobie. Spotkanie wokół Drzewa Życia, to zaproszenie dla kobiet i mężczyzn do wspólnego autentycznego bycia razem, tam gdzie smutek przeplata się z radością, złość ze wzruszeniem, lęk z poczuciem bezpieczeństwa a szczęście z obojętnością. Gdzie czasami coś chcemy powiedzieć a czasami pozostaje milczenie. To spotkanie w relacji ze sobą i z innymi, z tym co dla nas ważne i co chce być zauważone. Otwarty krąg kobiet i mężczyzn, to czas gdzie wspólnie będziemy szukać dróg do siebie, do tego żeby uzdrowić nasze relacje, tak by to co stare mogło wybrzmieć i przeminąć, a nowe było bardziej radosne, lekkie, szczęśliwe. Żebyśmy mogli swobodnie wyrażać nasze pragnienia i obawy oraz zacząć tworzyć nowe lepsze, bardziej spełnione życie ze sobą i z innymi.

Wokół Drzewa życia to miejsce spotkania ludzi, w którym można nawzajem zobaczyć się z miłością i życzliwością. To przestrzeń, w której będziemy mogli poczuć nie tylko to, że jesteśmy podobni, ale także, że jesteśmy bardzo różni i właśnie w tej różnorodności, mozaice jaką tworzymy wyraża się pełnia życia. Każdy z nas jest ważny, chciany, potrzebny, gdyż takie jest życie, jesteśmy jak gałęzie wyrastające z jednego pnia. Liście, kwiaty, owoce jednego Drzewa, Drzewa Życia. „Beze mnie nie ma Ciebie bez Ciebie nie ma mnie, …a gdy podasz rękę całością stanie się” (Kayah, piosenka „Czarna Polana”).

Spotkanie jest otwarte, zapraszamy wszystkich, którzy poczują, że chcą przyjść i wspólnie spędzić czas. Jeśli chcesz dołączyć zadzwoń lub napisz smsa potwierdzającego udział z podaniem swojego imienia. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego jeśli będziesz rezygnować z udziału także daj znać, wtedy może ktoś inny skorzysta ze spotkania. Spotkania Wokół Drzewa Życia jest bezpłatne, robimy tylko składkę na salę, 10 – 15 pln w zależności od ilości uczestników. Czekamy na Was do godziny 17:00, prosimy o punktualność.

Żeby zgłosić swój udział zadzwoń lub wyślij smsa z podaniem imienia.

Kontakt: Stanisław tel.: 512 689 188, Joanna tel.: 781 280 238.

Organizatorzy:

Joanna Kodłubańska
Jestem kobietą podążającą za głosem serca i intuicji. W podróży przez życie spotykam inne kobiety, z którymi zasiadamy w kręgach, uzdrawiamy niesłużące już nam wzorce, tworzymy nowe. Z zamiłowania i wykształcenia jestem ekolożką. Kontakt z przyrodą, z drzewami, lasem jest ważnym elementem mojego życia. Żyję w zgodzie z naturą, to z niej czerpię inspiracje. Gotuję i dzielę się tym z innymi. Wierzę w moc miłości.

Stanisław Sokołowski
Jestem mężczyzną, mężem, bratem, ojcem… Wciąż podążam swoją drogą serca, czasami ją rozumiem a czasami nie, ale zawsze najważniejszy jest następny krok. W trakcie spotkania ważna jest dla mnie wzajemna relacja, autentyczność i otwartość. Wierzę też, że tym co nas wspiera jest życzliwość, czasami siła a przede wszystkim miłość, która to co trudne, potrafi przemienić w potencjał, jaki daje nam życie.

 

Kategoria: Aktualności