TERAPEUTYCZNE ZAJĘCIA DLA NOWYCH MAM

CZWARTKI, GODZ. 17:15 – 18:15

Pierwsze zajęcia – 7 marca – wstęp wolny

Zapraszamy na regularne zajęcia ruchowe dla mam w Studiu Joga Wita.

Bezpieczny trening mięśni dna miednicy, mięśni brzucha oraz wzmocnienie pleców to doskonały sposób na POWRÓT DO FORMY PO PORODZIE, a także profilaktyka wielu schorzeń kobiecych spowodowanych osłabieniem organizmu przez ciążę, poród oraz macierzyństwo. Nie czekaj, aż dopadnie Cię ból czy choroba. Zadbaj o siebie już teraz!

Prowadząca: Małgorzata Zych – fizjoterapeutka z doświadczeniem w pracy z kobietami w ciąży i po porodzie.

Małgorzata zachęca: „Po porodzie Twoje ciało wykonuje olbrzymią pracę, wracając stopniowo do formy sprzed ciąży. Zanim rozpoczniesz zajęcia fitness czy trening siłowy, warto zacząć od pracy u podstaw. A my chcielibyśmy Ci w tym pomóc :) Zapraszamy na regularne zajęcia ruchowe dla mam w studio jogi JogaWita.

Na zajęciach zgłębisz temat mięśni dna miednicy, wzmocnisz je, ale także nauczysz się je rozluźniać. Zadbasz o swoje mięśnie brzucha w sposób bezpieczny dla dna miednicy oraz pleców. Wzmocnisz mięśnie głębokie, odpowiedzialne za stabilizację Twojego ciała i utrzymanie prawidłowej postawy. Dzięki tym zajęciom w zdrowy i bezpieczny sposób wrócisz do formy sprzed ciąży oraz przygotujesz swoje ciało do codziennych wyzwań.”

Termin: od 7 marca 2019. Na pierwszych zajęciach będzie można nabyć karnety w promocyjnej cenie.

Kontakt i zapisy: na miejscu w studiu lub u prowadzącej za pośrednictwem

maila: malgorzata.anna.zych@gmail.com

Inwestycja: Regularna cena karnetu na 4 zajęcia to 100 zł.

Zapraszamy!

Kategoria: Aktualności