Serdecznie zapraszamy na zimowe półkolonie gimnastyczne w trakcie ferii, które odbędą się w terminie 27-31.01.2020 roku w Studio JOGAwita Poznań.

Program Warsztatów obejmuje m.in.:

  • - elementy gimnastyki artystycznej
  • - podstawy akrobatyki
  • - ćwiczenia wzmacniające i rozciągające
  • - ćwiczenia ze skakanką, obręczą i wstążką
  • - wyjście do kina

Zapraszamy wszystkie dziewczynki od 6 roku życia.

Termin: 27-31.01.2020

Miejsce: Studio JogaWita, Ul. Wspólna 40

Poziom: podstawowy i średniozaawansowany

Koszt: 350 zł, w wypadku rodzeństwa cena wynosi 300zł/os.

Posiłki w trakcie warsztatów: Organizator zapewnia poczęstunek w formie przekąski oraz owoce, wodę, soki, herbatę. Dzieci zabierają ze sobą śniadanie.

Strój na zajęcia: body/ koszulka, leginsy, skarpetki antypoślizgowe/baletki.

Zapisy: gimnastyka.poznan@gmail.com, tel.: 881 382 388

Prowadząca: Trener Gimnastyki Julia Smektalska

Pani Julia pisze o sobie: Gimnastyka artystyczna jest moją pasją od najmłodszych lat. Przez 11 lat trenowałam w Klubie “Dąbrówka” w Poznaniu i brałam udział w zawodach krajowych jak i międzynarodowych uzyskując klasę mistrzowską jako zawodniczka. Wybrany przeze mnie kierunek studiów nie był przypadkowy i chcąc kontynuować przygodę z tą przepiękną dyscypliną ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu, uzyskując tytuł trenera gimnastyki artystycznej.

Aktualnie prowadzę sekcję gimnastyki w klubie sportowym “Unia Swarzędz” (zajmuję się tworzeniem programu nauczania oraz choreografii), a także współpracuję z różnymi szkołami tańca i baletu w Poznaniu i okolicach. Aktywnie uczestniczę w szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę z zakresu treningu motorycznego, przygotowania siłowego w gimnastyce artystycznej, czy stretchingu w sportach gimnastycznych. Podczas zajęć dostosowuję program do możliwości i umiejętności dzieci, tak by mogły swobodnie i prawidłowo rozwijać swoje cechy motoryczne.

ZAPRASZAMY!

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Pędzich

 

 

Kategoria: Aktualności