Zapraszamy serdecznie do Poznania na Warsztaty Gimnastyczne do Studio JOGA Wita, które odbędą się podczas ferii zimowych w styczniu 2019 roku. Zajęcia będą odbywać się od 14 do 18 stycznia w godzinach od 9:00 do 13:00.

Termin: 14-18.01.2019
Miejsce: ul. Wspólna 40, 61-481 Poznań; JOGAwita Studio
Czas trwania: Zajęcia odbywać się będą od godziny 9:00-13:00, przy czym Rodzice mogą przywieźć dziecko od godziny 8:00; w tym czasie będzie zapewniona opieka i organizacja czasu wolnego.
Posiłki w trakcie warsztatów: Organizator zapewnia poczęstunek w formie przekąski (owoce, wodę soki, herbatę). Dzieci zabierają ze sobą śniadanie.

Na warsztaty zapraszamy wszystkie dzieci od 6 roku życia.

Zajęcia obejmują m.in.:

  • - ćwiczenia wzmacniające i rozciągające
  • - elementy akrobatyki
  • - elementy gimnastyki artystycznej
  • - ćwiczenia ze skakanką

Koszt: 300zł; dla rodzeństwa cena wynosi 250zł za osobę

Zapisy: gimnastyka.poznan@gmail.com  | tel.:  507 446 767

Organizator: Julia Bytniewska
„Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (specjalizacje: trener gimnastyki artystycznej, trener przygotowania motorycznego, instruktor żeglarstwa). Przez 11 lat trenowałam w Klubie “Dąbrówka” MKS w Poznaniu i brałam udział w zawodach krajowych i międzynarodowych (posiadałam klasę mistrzowską jako zawodniczka). Prowadzę także sekcję gimnastyki w klubie sportowym “Unia Swarzędz” (tworzenie program nauczania oraz choreografii). Aktywnie uczestniczę w szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę z zakresu treningu motorycznego i przygotowania siłowego w gimnastyce artystycznej, czy stretchingu w sportach gimnastycznych. Podczas zajęć dostosowuję program do możliwości i umiejętności dzieci, tak by mogły swobodnie i prawidłowo rozwijać swoje cechy motoryczne”.

Kategoria: Aktualności