ROBERT NOBLE, EOSCRIS i JOGA WITA STUDIO zapraszają na KONCERT MIS KRYSZTAŁOWYCH – UZDRAWIAJĄCE DŹWIĘKI, który odbędzie się w sali JOGAwita w Poznaniu

7 marca 2020 roku w godzinach 18:00-19:30 zapraszamy Was na niezwykłą podróż w krainę dźwięku i relaksu. Koncert relaksacyjny przy dźwiękach mis kryształowych, mis tybetańskich, monokurantów, bębnów szamańskich, grzechotek, dzwonków koshi, tingshe, kija deszczowego, sansuli, didgeridoo, to czas dla Waszej duszy i ciała.

Każdy z naszych instrumentów działa uzdrawiająco, harmonizując centra energetyczne (czakry) oraz półkule mózgowe, dzięki czemu pogłębi się Wasza koncentracja. Poczuj swoje wnętrze, skupiając swoją uwagę na sercu. Połącz się ze swoją Boskością i mocą twórczą.

Poczuj jak uzdrawiająca wibracja Mis Kryształowych likwiduje wszystkie napięcia w Twoim ciele i umyśle.

Nasz Koncert nie jest tylko wydarzeniem muzycznym! Przede wszystkim jest to bardzo intensywne, głębokie oczyszczanie na planie fizycznym, mentalnym i duchowym. Gramy bardzo mocno, dostosowując się pod energię danej grupy. W związku z tym nie jest zalecany dzieciom, kobietom w ciąży, epileptykom.

Dźwięk Mis Kryształowych działa na nasze komórki, przebijając się przez wszystkie blokady, uwalniają się nasze emocje, w cudowny sposób synchronizują półkule mózgowe. Dzięki tym procesom możemy uwolnić to co nam nie służy i z nową świeżą energią ruszyć w świat. Energię tą można spożytkować w nawiązaniu nowych relacji, w pracy, w podjęciu ważnej decyzji itp..

Mają moc uzdrawiania naszego kręgosłupa, serca oraz całego układu odpornościowego. Dźwięki Mis przyspieszają regenerację organizmu po przebytych operacjach, zabiegach itp. Dodatkowo uspokajają i wpływają korzystnie na metabolizm naszego organizmu. Przeciwwskazaniami do odbycia koncertu są: ciąża, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja, dzieci do 15 roku życia za zgodą rodziców.

Podczas Ceremonii Dźwięku oczyszczamy energetycznie wszystkich uczestników. W tym celu używamy Palo Santo – Świętego Drzewa z Peru. Można je nabyć w naszym sklepie: https://szamanskibeben.pl/

Korzyści z naszego relaksująco – oczyszczającego koncertu:

 • – Uzdrawiają na planie fizycznym, mentalnym i duchowym
 • – Harmonizują czakry, oczyszczają aurę
 • – Relaksują ciało i umysł
 • – Energetyzują ciało fizyczne i duchowe
 • – Synchronizują półkule mózgowe
 • – Oczyszczają energetycznie pomieszczenia
 • – Sprzyjają Medytacji,
 • – Wyciszają umysł, łagodzą stres
 • – Łagodzą bóle wszelkiego pochodzenia
 • – Poprawiają działanie układu immunologicznego
 • – Pomagają w pozbywaniu się depresji
 • – Rozwijają intuicję i twórczy potencjał
 • – I wiele wiele innych!

Cena: 50 zł płatność na konto do 05.03.2020 – w dniu koncertu płatne gotówką 60zł (jeśli będą wolne miejsca).

Dane do przelewu:
Robert Noble
NR konta: 28 1090 1359 0000 0001 1038 1499
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko Poznań data warsztatu, nr telefonu

Miejsce: JOGAwita, ul. Wspólna 40, Poznań.

Prosimy o konieczne potwierdzenie uczestnictwa wysyłając maila na: irn@instytutnoble.pl lub zarezerwować swój udział telefonicznie nr tel: 795 961 238.

Ilość miejsc ograniczona. Osoby zapisane na listę uczestników mają pierwszeństwo w udziale na koncercie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zapisy wcześniej, a w przypadku rezygnacji prosimy o informację. Zastrzegamy sobie prawo odwołania koncertu w przypadku, gdy nie zbierze się minimum 10 osób. Jeśli koncert zostanie odwołany, pieniążki zostaną zwrócone na konto. W momencie gdy uczestnik nie pojawi się na koncercie z własnego powodu, pieniążki nie zostaną zwrócone (chyba, że poinformuje nas o tym najpóźniej trzy dni przed planowanym wydarzeniem).

Prosimy również o przybycie na miejsce ok. 15 minut wcześniej.

Zajmujemy się również masażami energetycznymi dzięki czemu doskonale wyczuwamy waszą energię.

Potrafimy dostosować nasze uzdrawianie do każdego z uczestników.
Więcej na temat masaży: http://www.instytutnoble.pl/odnowa-energetyczna/

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Robert Noble & EosCris
www.misykrysztalowe.pl

Ps. Jeśli pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej, napisz do nas z chęcią z Tobą porozmawiamy :* :)

 

Kategoria: Aktualności