Kadra_SylwiaSylwia Pędzich
Z zawodu lingwistka (UAM Filologia romańska, Certificate of Advanced English). Praktykuje jogę od 1995 roku, kiedy to trafiła w ręce dr Marii Stróżyk. W 2003 roku poczuła się gotowa do dzielenia się swoją wiedzą i po kilkumiesięcznym treningu nauczycielskim u dr Marii Stróżyk oraz po kursie dla nauczycieli jogi (uprawnienia wydane przez Ministra Edukacji i Sportu), wiosną 2004, rozpoczęła pracę w Centrum Jogi Marii Stróżyk. W 2005 roku, po szczęśliwie i aktywnie przebytej ciąży i porodzie rozpoczęła prowadzenie zajęć jogi dla kobiet w ciąży. Przez jej ręce przeszły już dziesiątki przyszłych mam, które wybrały jogę jako sposób na zachowanie sprawności i dobrego samopoczucia w czasie ciąży i porodu.

Mimo tego, że w 2007 roku ponownie została mamą nie przerwała rozwoju na ścieżce jogi biorąc udział warsztatach i kursach prowadzonych przez  doświadczonych nauczycieli, m.in. Konrada Kocota, Lois Steinberg, Marka Migałę, Leszka Mioduchowskiego.

Jako mama dwójki dzieci chce dzielić się doświadczeniami zdobytymi podczas ciąży, porodu i macierzyństwa. Pokazywać uczniom jak przełamywać trudności, jak usprawniać ciało mimo zmian jakie ciągle w nim zachodzą, jak się nie poddawać i otwierać nieustająco na wyzwania i możliwości jakie stawia przed nami każdy nowy dzień.

joga dla każdego, joga dla poczatkujących, joga regeneracyjna, joga dla kobiet w ciąży,  joga – zdrowe plecy i barki, yoga in English

linia

Kadra_SylwiaDominik Pędzich
Praktykuje jogę od 1995 roku będąc do dzisiaj wiernym uczniem dr Marii Stróżyk. Dzięki Jej wiedzy, doświadczeniu i wsparciu mógł przełożyć swoją praktykę na nauczanie jogi. Jest instruktorem jogi od 2005 roku. Dokształcał się na Kursie nauczycielskim jogi Iyengara   prowadzonego przez Konrada Kocota, brał udział w warsztatach doświadczonych nauczycieli polskich i zagranicznych (m.in. Lois Steinberg, Romek Grzeszykowski, Leszek Mioduchowski).

Będąc szachistą ceni w jodze precyzję, odkrywanie nowych możliwości ciała i umysłu oraz możliwość lepszego kontaktu z otaczającą nas rzeczywistością.

joga dla każdego, joga dla poczatkujących, nauka gry w szachy dla poczatkujących i dla zaawansowanych, zajęcia indywidualne

linia

Kadra_SylwiaPaulina Maliszewska
Studentka kognitywistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Praktykuje jogę od 2005 roku pod okiem doświadczonej nauczycielki jogi Lidii Bielewicz. Zaczęła swoją przygodę z jogą jako 11-letnia dziewczynka w grupie dla dzieci. Dziś sama prowadzi zajęcia dla najmłodszych. Pełna pozytywnej energii i anielskiej cierpliwości doskonale odnajduje się w roli nauczycielki i opiekunki. Ukończyła kurs na wychowawcę grup zorganizowanych.

Podczas swojego stażu miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez najlepszych polskich nauczycieli, m. in. Małgorzatę Madej, Roberta Prusa, Konrada Kocota i Macieja Wieloboba. Bardzo miło wspomina wakacje z jogą u Arkadiusza Tabero. Od wielu lat interesuje się pracą ludzkiego umysłu oraz wpływem myśli na nasze życie. Oprócz świadomości ciała, zdobywanej na zajęciach jogi, zgłębia sukcesywnie wiedzę na temat podświadomości.

joga dla każdego - joga dla poczatkujących, joga dla dzieci, zajęcia indywidualne

linia

Kadra_AniaRenata Hille
Swoją jogę odkryła w 2007 roku na warsztatach w Karpaczu prowadzonych przez dr Marię Stróżyk. Przez lata praktykowała jogę pod okiem dr Marii Stróżyk, Sylwii Pędzich i Katarzyny Peki. Brała udział w licznych warsztatach. Z każdym dniem, rokiem odkrywała kolejne subtelności jogi i nabierała własnych doświadczeń, odpowiednich uprawnień, po to by stanąć na macie w roli instruktorki.

Praktyka własna i zajęcia z uczniami dają jej radość oraz moc pomagania tym wszystkim, którzy potrzebują relaksu, zwiększenia świadomości swojego ciała, czy zniwelowania napięcia w barkach, plecach czy biodrach na skutek stresu lub braku ruchu. Ma również ukończony kurs masażu siatsu.

Cały czas poszukuje i weryfikuje nie tylko fizyczne aspekty jogi.

joga dla każdego, zajęcia indywidualne

linia

Kadra_GosiaMałgorzata Zych
Z wykształcenia jest fizjoterapeutką, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w pracy z kobietami w ciąży oraz po porodzie. Poprzez treningi ruchowe, oddechowe oraz warsztaty przygotowuje przyszłe mamy do porodu. Ceni założenia treningu medycznego i wykorzystuje go w pracy z kobietami po porodzie, aby pomóc im w bezpiecznym powrocie do aktywności.

W pracy zwraca szczególną uwagę na indywidualne możliwości i potrzeby. Ważne jest dla niej budowanie świadomości ciała oraz szanowanie granic, które ono wyznacza – stara się przekazać te wartości podczas prowadzonych zajęć. Tego nauczyły ją nie tylko studia, ale także joga, którą praktykuje.

Otacza się zielenią, wypełnia nią każdą przestrzeń – rozwija pasję florysty na miarę własnego mieszkania. W wolnym czasie uczy się języka migowego, doceniając piękno ruchu i wizualność przekazu.

Gimnastyka dla mam, warsztaty terapeutyczne dla kobiet w ciąży

linia

Kadra_AnnaAnna Tomtas – Anders
Wykładowca akademicki z wieloletnim stażem, przedsiębiorca. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch synów.

Jogę praktykuje od 15 lat pod okiem doświadczonych nauczycieli. W ostatnich latach z powodu choroby intensywnie pracowała nad ograniczeniami ciała i to zachęciło ją do dzielenia się swoim „doświadczaniem” jogi jako nauczyciel. Na zajęciach zachęca do dbania o naturalny, prosty, swobodny oddech i szanowania granic, które wyznacza ciało.

Jej pasja to góry i podróże. Lubi pracę z ludźmi, jest uważnym słuchaczem i obserwatorem otaczającej rzeczywistości. Uśmiech drugiego człowieka zawsze dodaje jej pozytywnej energii.

joga dla dojrzałych 50+, joga dla regeneracyjna zajęcia indywidualne

linia

Kadra_KrzysztofKrzysztof Wadelski
Swoją przygodę pracy z ciałem zaczął w 1999 roku ucząc się masażu. Po ukończeniu Studium Psychologii, European Institute Of Body Oriented Healing Arts, certyfikacyjnego szkolenia w podejściu TRE®, GBE, pracuje jako terapeuta praktyk.

TRE jest dla niego wielką przygodą poznawania samego siebie. Od lekcji pokory poprzez fascynację. Zabarwione radością, łzą i uśmiechem. Samopoznanie, samo-uzdrawianie, szacunek, spokój, ulga i miłość – tak widzi osobliwość tej metody.

Metody, z której korzysta m.in. w swojej pracy, widząc bardzo pozytywne rezultaty uwalniania napięcia fizycznego i psychicznego. Uważa, że metoda TRE® jest bardzo demokratyczna i przynosi wiele dobrego.

Na swoich zajęciach oprócz uwalniania, pracuje również nad integracją i oddechem. W tym podejściu uczy dążenia do przyjemnego poczucia ciała i bycia w nim zarówno tu i teraz, jak i jutro, pojutrze…

szkolenia w podejściu TRE®, zajęcia indywidualne

linia

Kadra_WiolettaWioletta Łęczycka
Jest współzałożycielką Pracowni – Zdrowia „ALTERNATYWA” w Poznaniu.

Prowadzi oraz organizuje różnego rodzaju warsztaty pracy z ciałem oraz seminaria i wykłady w tematyce prozdrowotnej.

Instruktor jogi dla dzieci, instruktor metody TRE® (Tension&Trauma Release Exercises) certyfikowany praktyk GBE (Gentle Bio-Energetics dr Ewy Reich) oraz praktyk Touch For Health (Dotyk dla Zdrowia).

Uwielbia pracę z ludźmi a jej konikiem jest praca z dziećmi i młodzieżą. Szczególne zaangażowanie kieruje do osób niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo.

szkolenia w podejściu TRE®, zajęcia indywidualne