Od lutego rozpoczynamy nowy cykl zajęć dla kobiet w ciąży. Zapraszam Panie, którym zależy na dobrej kondycji i większej świadomości swojego ciała w czasie ciąży i porodu niezależnie od zaawansowania ciąży.

W związku ze zbliżającymi się Feriami Zimowymi zaktualizowaliśmy plan zajęć. W okresie od 27.01.2020 roku do 09.02.2020 roku studio będzie działało według dedykowanego planu zajęć z podziałem na pierwszy i drugi tydzień ferii.

Zapraszamy na warsztat „Uruchom miednicę przed porodem„, który odbędzie się w Studio JOGAwita (ul. Wspólna 40, Poznań) w dniu 23 stycznia (czwartek) od 17.00 do 18.00. Poćwiczymy dno miednicy, pozycje porodowe i relaksację

Joga dla dorosłych staje się coraz bardziej popularna, rodzice ćwiczą i wracają do domu zadowoleni, zrelaksowani i wyciszeni. Dzieci to dostrzegają i często chcą do nich dołączyć.

ROBERT NOBLE, EOSCRIS i JOGA WITA STUDIO zapraszają na KONCERT MIS KRYSZTAŁOWYCH – UZDRAWIAJĄCE DŹWIĘKI, który odbędzie się w sali JOGAwita w Poznaniu 18 stycznia 2020 roku w godzinach 18:00-19:30

Dzieci w tym wieku są kreatywne i otwarte na nowe doświadczenia. Podczas fascynujących podróży do świata zwierząt, roślin, pięknych dźwięków i słodkich zapachów, dzieci nawiązują nowe przyjaźnie, wspólnie budując atmosferę zaufania.

Serdecznie zapraszamy na zimowe półkolonie gimnastyczne w trakcie ferii, które odbędą się w terminie 27-31.01.2020 roku w Studio JOGAwita Poznań.

Zapraszamy serdecznie na weekendowy warsztaty jogi w Starych Kamionkach pod Poznaniem. W planie mamy aż 5 sesji jogi z wykwalifikowanym instruktorem Miejsce warsztatu: Stary Kamionek – Kiszkowo – ok. 45 km od Poznania.